Meble Miler - Dobrodzień

W urządzaniu wnętrz także obowiązuje moda. Ona zmienia się z czasem, ale wolniej niż ta dotycząca ubrań. Co kilka miesięcy ogłaszane są nowe trendy w dekoracji pomieszczeń: kolory, kształty, tkaniny, tworzywa. Zawsze jednak warto pamiętać, że przestrzeń, w której będziemy żyć, urządzamy dla siebie, nie na pokaz.

MILER MEBLE powie Ci jak dobierać trendy, by były zgodne z Twoimi oczekiwaniami i charakterem. Warto docenić wyroby rzemieślników. Przede wszystkim te w dobrym gatunku. Nie kupować rzeczy tanich i byle jakich. Lepiej postawić na jakość, forma niech będzie prosta, dobrze zaprojektowana. Urządzasz mieszkanie i potrzebujesz inspiracji? Masz wyjątkową okazję, by podejrzeć nasze produkty. Być może niektóre Cię zainspirują i stworzysz podobne wnętrza w swoim mieszkaniu?

Początki MILER MEBLE sięgają roku 1955, kiedy to Mistrz Stolarski PAWEŁ MILER założył Zakład Rzemieślniczy produkujący meble. Od lat 70-tych firmę rozwijał syn Joachim, a w chwili obecnej działalność Zakładu jest kontynuowana przez wnuka MARIUSZA.
W trakcie wieloletniej działalności firma uległa przekształceniom co wiązało się ze znacznym rozwojem przedsiębiorstwa. MILER MEBLE obsługuje głównie klientów indywidualnych. Są to osoby, które remontują, wykańczają swoje domy czy też zwyczajnie kochają piękne meble.

1 | 2 | 3

Słuchamy i rozmawiamy by projektować meble według Państwa marzeń i potrzeb. Wybieramy rozwiązania i materiały na wzór Państwa wyobraźni, dopasowane do indywidualnych możliwości finansowych. Posiadamy specjalny program do wykonywania wizualizacji. Dzięki temu mogą Państwo zobaczyć i przekonać się czy wybrane meble będą się dobrze prezentowały w Państwa wnętrzu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, udzielimy niezbędnych informacji.Projektowanie wnętrz

Spośród szerokiej oferty stałej tworzymy również meble według indywidualnych zamówień. Zrealizujemy każdy, nawet najtrudniejszy projekt. Wychodząc naprzeciw wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom Klienta, oferujemy również pomiary pomieszczeń. Wystarczy zadzwonić bądź napisać do nas w celu umówienia się na spotkanie pomiarowe. Ustalimy dogodny dla Państwa termin przyjazdu naszego projektanta.
Meble na wymiar

Jednym z najbardziej popularnych surowców jest płyta wiórowa charakteryzująca się stałymi parametrami oraz łatwością przy obróbce. Poddana oklejeniu, laminowaniu lub lakierowaniu nabiera nowej jakości zarówno wizualnej, jak i funkcjonalnej.

Inaczej produkowaną, lecz o podobnych właściwościach jest surowa płyta MDF. Doskonałe podłoże dla fornirów, folii 3D, papierów dekoracyjnych melaminowanych. Łatwa w kształtowaniu, daje się łatwo frezować w dowolny sposób. Dzięki odpowiednim dodatkom może mieć różne właściwości (np. wilgocioodporna, niezapalna, barwiona w całym przekroju itd.).

Popularnym jest także fornir, czyli cienkie płaty drewna uzyskiwane przez skrawanie. Płaty te mają grubość od 0,1 do 8,0 mm.

Drewno to materiał, który jest często wykorzystywany w wielu dziedzinach, zwłaszcza zaś w meblarstwie. Drewniane meble są doceniane przez większość klientów, a współcześnie wielkim echem powraca na nie moda. Rodzajów drewna mamy naprawdę bardzo wiele, jednak tylko nieliczne stosuje się w zakładach stolarskich do wyrobu mebli. Zależne jest to od szeregu ich właściwości, a nierzadko również ceny.

Drewno wykorzystywane do produkcji mebli

Gwarantujemy dostawę zakupionych mebli w uzgodnionym terminie. Oferujemy również wniesienie mebli do mieszkania lub domu. Nasi kierowcy – montażyści rozpakują mebel i ustawią. Dokonają również montażu, co jest szczególnie istotne w przypadku zabudów wiszących czy też bardziej skomplikowanych konstrukcji wykonanych na indywidualne zamówienie.

Oferujemy transport i montaż mebli

Instagram
facebook_page_plugin
Zrozumiałem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…