Meble Miler - Dobrodzień

Jednym z podstawowych kryteriów wyboru materaca jest stopień twardości. Materace dzielą się na miękkie, twarde i średnio twarde. Osoby drobne powinny rozważyć zakup modelu o średniej twardości, przy większej wadze lepiej sprawdzi się materac twardy. Duże znaczenie mają też indywidualne preferencje, dlatego warto położyć się na interesującym nas materacu przed jego zakupem.

Kolejnym elementem jest rodzaj materaca – modele bonnellowe, kieszeniowe, lateksowe, piankowe i termoelastyczne różnią się między sobą właściwościami. Dla osób śpiących we dwójkę najlepszy będzie dobry materac kieszeniowy, który dzięki odpowiedniej konstrukcji reaguje na nacisk punktowo i nie daje odczuć ruchów drugiej osoby. Alergicy docenią doskonałą cyrkulację powietrza, którą zapewnia lateks, a zwolennicy tradycyjnych rozwiązań będą zadowoleni z komfortu i trwałości materacy piankowych.

Warto także dokładnie zapoznać się z opisami materacy – część z nich jest dwustronna, niektóre oferują pokrowiec lato / zima, a jeszcze inne mają status materacy rehabilitacyjnych.


Poniżej prezentujemy tylko wybrane modele stelaży. Pełna gama dostępna jest na stronie www.janpol.pl.

Materace premium

PREMIUM

Materace regular

REGULAR

Materace kids

KIDS

Instagram
facebook_page_plugin
Zrozumiałem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…